MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp/sideboard 7574437
nr 757 4437
Skåp/sideboard
barockstil, längd: 116, djup: 55, höjd: 80 (nyckel finns i inlämn)
Kondition: slitage, skador
måndag 7 maj 2012
kl 18:54:30